Prenájom programátorov a IT tímov

Zostavíme Vám tím na mieru, postaráme sa o jeho riadenie a zaručíme Vám kvalitu odvedenej práce.

Výhody spolupráce s nami

Vyvážené zloženie tímu

Naše tímy tvoria skúsení frontend aj backend developeri, softvéroví architekti, projektoví manažéri, dizajnéri, analytici a ďalší ľudia potrební na kompletné zabezpečenie úspešného dodania projektu.

Profesionálny tím

Všetkých kolegov si dôkladne vyberáme a zaručujeme sa za ich znalosti a odvedenú prácu. Neustále dbáme na zlepšovanie ľudí formou rôznych vzdelávacích a mentoringových aktivít.

Kvalita

Každý kus zdrojového kódu musí byť ešte pred nasadením a odovzdaním dôkladne skontrolovaný iným programátorom a jeho funkčnosť poriadne otestovaná.

Transparentné náklady

Každý deň máte aktuálny prehľad o nákladoch na projekt aj s podrobným popisom jednotlivých pracovných úkonov. Vždy platíte len za dobre odvedenú prácu.

Flexibilita

Sme schopní prispôsobiť sa potrebám klienta, či už sa jedná o rýchle navýšenie pracovných kapacít, spomalenie vývoja, nastavenie vhodného cash flow, príp. aj splátkového kalendára.

Dlhodobá spolupráca

S našimi zákazníkmi si budujeme dlhodobé vzťahy založené na dôvere a otvorenej komunikácii. Pretože každý problém sa dá vyriešiť, keď sa o ňom včas otvorene pobavíme. Obojstranná spokojnosť je kľúčom k dlhodobej spolupráci.

Projekty

Klienti

Bankový systém na spracovanie dát z rôznych zdrojov
Výpomoc s vývojom rôznych projektov
Výpomoc s vývojom rôznych projektov
Vývoj softvéru pre Slovenské komory
Výpomoc s vývojom e-shopového riešenia

Čo o nás hovoria naši zákazníci