Dodáváme inovativní, spolehlivá a rychlá IT řešení na míru.

Vytvoříme pro Vás nejvhodnější řešení dle Vašich potřeb.

Pro každý projekt volíme takové technologie, které přispějí k jeho dodání v nejvyšší možné kvalitě. Vždy při tom dbáme na to, aby byly dané technologie ověřené časem, používané širší komunitou a řešení tak bylo v budoucnu rozšiřitelné téměř kýmkoliv.

Naše služby

Software na míru

Evidenčné a plánovacie systémy, predajné kiosky, spracovanie dát, umelá inteligencia

Webové aplikace

Konfigurátory, mapové aplikácie, formulárové a kalendárové aplikácie

E-shopy

Portály, B2B, B2C, integrácie s platobnými, účtovnými, skladovými a logistickými systémami

UX/UI dizajn

Webdizajn, branding, prototypovanie, automatizované a manuálne testovanie

Naše práce

B2B portál pro sdílení výrobních kapacit, lidských zdrojů, majetku a společný nákup

Online generování, podepisování a archivace smluv

Sdílené mobilní mapy a mapování zeleně

Online grafický editor pro návrh obalů na míru

Naše produktová řešení

Co o nás říkají naši zákazníci

So službami AMCEFu som veľmi spokojný, hlavne s inovatívnymi nápadmi vo fáze návrhov riešení. Som spokojný aj s pomerom cena/výkon a tiež s profesionálnym prístupom. Náročné situacie sa riešili vždy ihneď, keď som to naozaj potreboval. Som veľmi spokojný s technickou zdatnosťou programátorov. Svojej práci skutočne rozumejú, vedia čo robia a vedeli ponúknuť a realizovať skvelé riešenia. Cením si aj osobnejší prístup chalanov s ktorými som priamo spolupracoval, vedeli sa prispôsobiť akejkoľvek situácii, aká práve na projekte bola.

 
Peter Faltus, Zelená Zeleni

Služby AMCEF sú pre naše projekty poskytované na vysokej odbornej úrovni. Flexibilita a otvorená komunikácia sú pre nás ceneným benefitom, preto predpokladáme pokračovanie spolupráce a alokaciu pracovníkov AMCEF aj na ďalšie projekty.

 
Peter Bohuš, Gratex

So spoluprácou s firmou AMCEF sme veľmi spokojní. Ich služby odporúčame všetkým, ktorí potrebujú pomôcť s akokoľvek špecifickým softvérovým riešením na mieru. Najviac si ceníme ich flexibilitu, ochotu a plné pracovné nasadenie v kritických termínoch, či podporu aplikácií o ktorú sa vieme v problémových situáciách oprieť. Kvalita práce programátorov je výborná, chalani sú experti v tom, čo robia a neboja sa svoje skúsenosti rozširovať o prácu s rôznymi špecifickými externými systémami, čo je neraz výzvou.

 
Milan Schnorrer, Pricewise

Spoločnosť AMCEF preberala neukončený projekt po inom dodávateľovi. Prechod prebehol hladko a bez problémov. Na každú požiadavku sa snažia reagovať promptne a profesionálne. Všetky ponúkané služby boli realizované s cieľom uspokojiť potreby našich zákazníkov. Spolupráca ďalej pokračuje a ešte ju budeme rozširovať do ďalších oblastí.

 
Ľubomír Kubala, ZYNCTOS Consulting
Previous
Next

Naši klienti

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se nám a pojďme společně zjistit, jak víme pomoci Vašemu byznysu.